Kakule Damla Ürün Görseli

Kakule Damlası ile Sağlık Kazanın Nedir?

Kakule Damlası ile Sağlık Kazanın

Nedir?

                Bitkilerin şifalı etkileri günümüzde hemen hemen herkes tarafından bilinmektedir. İnsanların bilinçlenmesi ve şehir yaşantısının sağlıksız yapısından şikayetçi olmaları nedeniyle insanlar özellikle son 5 yılda doğaya daha çok yönelmişlerdir. Problemlerinin çözümlerini doğanın kendisinden bulma yoluna gitmişlerdir. Bu gelişmelere bağlı olarak yapılan araştırmalar sonucu kakule bitkisinin şifalı etkileri son yıllarda göz önüne çıkmıştır. Daha etkin bir kullanım amacı ile kakule damla şeklinde bir üretime gidilmiş ve az miktarlarda yoğun ve fazla besin öğesi taşıyan bu ürün ortaya çıkarılmıştır. Genel metabolizma sağlığı açısından son derece faydalı olan kakule damla, birçok insanın hayatını düzenlemektedir. Parazitlerle savaşmada ve sindirim sistemi problemlerini çözmede oldukça etkilidir.

Nasıl Kullanılır?

                Kullanımı oldukça kolay olan kakule damla günlük kullanım için uygun bir üründür. Kilo vermek amacı ile kullanılacaksa günde 3 defa 5’er damla şeklinde alınması yeterlidir. Bunun dışında genel metabolizma sağlığı veya migren, bronşit vb. özel bir rahatsızlık için kullanılıyorsa günde 2 defa sabah ve akşamları 5’er damla kullanmak yeterli olacaktır. Herhangi bir içeceğin içerisine karıştırıp tüketebilirsiniz ve etkilerinden faydalanabilirsiniz. Yoğunlaştırılmış bir ürün olduğu için az miktarlar oldukça kuvvetlidir.

İçerik

                İçeriği saf kakuleden oluşan kakule damla tamamen bitkisel bir üründür ve içerisinde kimyasal veya koruyucu bir madde bulunmamaktadır. Yağ yapısı nedeniyle kendi kendini koruyabilmektedir ve raf ömrü oldukça uzundur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )